| SebiE30 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste comedii mai. porcoase sa zicem asa gen. Ted, Dictatorul, Baywatch, chips politisti de belea, seria placinta americana? Multumesc frumos, dau funda celui ce-mi da mai multe filme si sa fie si faine.

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ali G Indahouse

| SebiE30 explică (pentru Kaℓi):

Nu prea-mi place dar mersi oricum. Mai astept!

| faramatania a răspuns:

Borat (2006),Grimsby (2016),American Beach House (2014),The Inbetweeners 1 și 2 (2011/2014),Blue Mountain State: The Rise Of Thadland (2016),Not Cool (2014),Premature (2014)