| samysamy a întrebat:

As vrea sa-mi ziceti ceva seriale AWSOME gen Teen Wolf (un baiat si o fata se intalnesc la liceu se indragostesc trec de multe obstacole etc.) in afara de The vampire diares si The secret circle astea le-am vazut, ceva orice cu supernatural, fantastic...d-astea cu varcolaci, vampiri...

P.S. Va rog eu mult nu imi dati 30 seriale la care ati dat copy paste de pe google, prefer 1-2 pe care le-ati vazut voi si chiar ati ramas marcatiwinking

THX :X

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

1. Pretty Little Liars
2. Glee
3. The Lying Game
4. One Tree Hill
5. 10 Things I Hate About You
6.The Secret Life Of The American Teenager
7. True Blood (acesta nu e chiar cu adolescenţi, dar are o poveste de dragoste şi presupun că ai auzit de el)
8. The Nine Lives Of Chloe King
Cam atâtea ştiu eu cu adolescenţi. Sper că te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| CristianMarius a răspuns:

The Secret Circle are acelasi autor din The Vampire Diaries

| annytzatza a răspuns:

Awkward.