| Coman_Liviu_2001 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum se numesc aceste animeuri ca imi plac si nu le stiu numele?
https://youtu.be/zssrbL8cFY0

11 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca te uitai la descriere, ai fi vazut ca cel care a postat clipul a mentionat si sursa imaginii. happy
Secvente din anime-ul "One Piece". Vizionare placuta! big grin

| sabinaca a răspuns:

One Piece episodul 415, scria in descriere. Vizionare placuta!

| PumpkinDoll a răspuns (pentru sabinaca):

S-a terminat sau e OnGoing?

| Coman_Liviu_2001 explică (pentru sabinaca):

Eu vreau sa zic ca vreau sa le vad de la primul episod si nu stiu numele

| sabinaca a răspuns (pentru PumpkinDoll):

E OnGoing, se preconizeaza ca se va termina la episodul 1000 sau 1500, nimic nu este sigur.

| sabinaca a răspuns (pentru Coman_Liviu_2001):

One Piece-se numeste

| PumpkinDoll a răspuns (pentru sabinaca):

Deci o sa mai dureze vreo 7 ani rolling on the floor

| Coman_Liviu_2001 explică (pentru sabinaca):

Multumesc

| Sader a răspuns:

One Piece, este on-going. Momentan are cam 840 de episoade, ceva de genul. E vorba despre un baiat de 17ani numit Monkey D. Luffy, el pleaca pe mare pentru a gasi comoara One Piece si pentru a deveni regele piratiilor. La inceput trebuie sa induri putin grafica pentru ca totusi, e un anime inceput in 1999 dar merita.

| Coman_Liviu_2001 explică (pentru Sader):

Multumesc pentru ajutor!