| Oana2004 a întrebat:

Imi puteti spune si mie o poveste de-a vostra inventata legata de serialul Violetta? Va rog!

Răspuns Câştigător
| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns:

Iti trebuie teme? Daca e pentru o tema fii creativa. chiar daca nu ai imaginatie inventeaza ca potiwinking

3 răspunsuri:
| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Era odata ca nici odata o ***** ordinara si se dadea la toti baieti din scoala ea manca numai gunoaie si nu se ducea la baie si aparuse alta ***** sa ii ia locul se paruisera pana sjunsera mandoua chele ca plasticul si toti din scoala chiae si profesori se temeau atea doua ***** au murit singure si urate SFARSIT

| VeldroN94 a răspuns:

A fost odata ca niciodata o **** big grin fermecata.Era violeta si cocalara si big grin manca **** o groaza. big grin
Era o curva imputita si-o big grin pitipoanca, chiar artista! big grin
SFARSIIIIIIIIIT (FACEPALM) big grin

| Paun_Alexandra_1994 a răspuns:

Era ziua Violettei si tatal ei s-a gandit sa ii cumpere un cadou foarte frumos. Violetta trebuia sa se duca la concert si acolo l-a gasit pe Leon
Leon: Buna, Vio! La multi ani! Ce faci?
Vio: Bine, tu ce faci?
Leon: Bine, am venit cu dragul meu catel sa te vad pe tine la concert.
Vio: Waw mersi mult pentru tot Leon!
Leon: Cuplacere, vrei sa il tii in brate si sa il mangai pe Max?
Viobig grina as vrea!
Leon: Poftim!
Vio: Ce pufos este!
Leon:Sigur ca e pufos!

Vine tatal Violettei si il intreaba pe Leon:
German:Ce faci, baiete? Ai venit si tu la concert?
Leon: Da, ca s-o vad pe Vio cum canta.
German: Vrei sa vii la ziua Violettei?
Leon: Mi-ar facea placere!
German: Trebuie sa vii azi la ora 18:00
Leon: O sa vin!
Vio: Mu mai vorbiti atat a venit momentul sa cant!
Leon: Succes!
German: Succes!
Canta Vio si aproape ca a venit momentul cel asteptat(ziua ei)
Era impodobit cu baloane si pe o pamblica scria: ''LA MULTI ANI, VIO!''
Leon: Acesta este cadoul tau!
Vio: Mersi, este un Ciobanesc Mioritic!
German: Acesta este cadoul tau!
Vio: Mersi, este o masina Audi!
Asa a fost ziua Violettei