| Avasrin a întrebat:

Imi puteti spune si mie seriale sau filme ca Riverdale.Imi place ca este cu adolescenti si mister si mi-a placut cum Betty si Jughead au ajuns impreuna.
Primul raspuns care ma ajuta primeste funda!

7 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

No tomorrow, frequency,Veronica Mars, The Killing, Twin Peaks, Stranger Things, Pretty little liars, Powerless

| faramatania a răspuns:

PLL,Ravenswood,Beyond,Stranger Things, The OA, The Magicians, TSC, 3%, 13 Reasons Why

| Justme111 a răspuns:

Pretty little liars e cu mult mister. Eu sunt la zi... sez 7 si inca nu m-am plictisit. Te tine in suspans constant.

| Ariana12321 a răspuns:

Pretty little liars, el internado, el barco, 90120, the secret circle, teen wolf

| kimby a răspuns:

Buna! Eu am gasit o lista cu seriale destul de asemanatoare cu Riverdale pe siteul Trendy Girl. Au o multime de articole despre seriale si vedete din seriale. Iti las aici un link, sper ca nu o sa primesc ban http://trendygirl.ro/......escenti/81

| Cash a răspuns:

Run ti-as recomanda " 13 reasons why " in case can nu l-ai vazut deja happy

| OtiliaMarica10 a răspuns:

Teen wolf