| z0zole a întrebat:

Imi puteti spune va rog cel mai BUN film de comedie care l-ati vazut vreodata? De exemplu eu am vazut astazi in cinema Paul. Mi s-a parut cel mai tare dintre toate. Mai ziceti-mi si alte titluri de filme super comice si care v-au placut cel mai mult. Vreau Multe idei.

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Little man si How High sunt 2 din topul meu de filme de comedie iar Paul este al treilea iar faza cu pasarea aceea moarta pe care o invie si apoi o mananca este cea mai tare din tot filmullaughing

2 răspunsuri:
| DinuMarius26 a răspuns:

American pie, Mr.Bons,Dumnezeu pentru o zi, Ace Ventura:Pet Detective etc. www.cinemagia.ro cel mai tare site in materie de filme;)

| kalibra21 a răspuns:

laughing comedie adevarata in Scary movie sunt mai multe 1, 2, 3,4 si 5 care trebuie sa aparabig grin...asta e comedie adevarata, e bazata pe filmele de groaza.sunt parodiiwinking ceva mai bun nu stiubig grin. Funda e a mea:X