| Loreleii a întrebat:

Imi puteti sugera cateva filme cu vampiri in afara de the vampirte diaries si twilight pentru ca ma uit deja la ele...

dau funda celui mai folositor raspuns

Răspuns Câştigător
| Biib133 a răspuns:

Păi ar fi seriale de ex. : True Blood,Moonlight-care din cîte am auzit a fost anulat dar cred că poţi găsii episoadele pe net,Blood Ties,Angel, Buffy the vampire slayer, Kindred: The embraced -care a avut doar 8 episoade,Forever Knight etc. Filme ar fi : Dracula,Blade,Underworld,Interview with the vampire,Queen of the Damned, From Dusk Till Dawn, Day Watch și multe altele...happy

2 răspunsuri:
| predutancuta a răspuns:

Dupa Twilight si Vampire Diaries am vizionat True blood care mi-a placut la nebunie, are 4 sezoane iar in vara asta iese si al 5 lea deci ti-l recomand. E foarte frumos, mi-a placut mult

| Loreleii explică:

Scuze apoi am vazut ca am scris gresit 'vampires'
'