| justfriend a întrebat:

Imi puteti sugera niste filme psihologice, care sa ma captiveze de-a dreptul? Am vazut o gramada si nu mai stiu la ce sa ma uit.Nu conteaza care-i subiectul filmului insa mi-ar placea sa fie legate de anumite crime,intamplari inexplicabile, etc.Multumesc!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Solace (2015),Fracture (2007),Secret Window (2004),Blue Caprice (2013),The Loft (2014),White Bird In A Blizzard (2014),88 (2015),Secret In Their Eyes (2015)

| justadream94 a răspuns:

Fightclub--bun tare
The shuter island--asta te incuie bine tare.

| AlexClAuDiU a răspuns:

Poate ca nu ai vazut Hannibal, este serial...bafta (DESII SLABE SANSE)

| AlexClAuDiU a răspuns (pentru AlexClAuDiU):

Sau poti incerca serialul True Detective(Detectivii din Louisiana), sincer sa iti spun este un film super cu actori foarte buni care isi intra bine in rol, momentan sunt 2 sezoane dar doar primul este magnifiiic si care merita vazut al dolea este cu alti actori si alta poveste bafta.

| ursuletul46 a răspuns:

Lucy...e un film foarte bun