| Frank51 a întrebat:

Imi recomandati si mie un serial misto? Am vazut recent Casa de Papel la recomandarile unor colegi si a fost genial. Nu urmaresc seriale in general deci trebuie sa fie unul foarte bun.

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încearcă:Élite (2018 - cu trei actori din La casa de papel - María Pedraza, Miguel Herrán și Jaime Lorente), alte seriale f. bune:Seven Seconds (mini-serie), Marcella, Mayans MC, Animal Kingdom, Altered Carbon, The Sinner, The Missing, Hotel Beau Sejour, The Gifted, The Crossing, Falling Water, Tell Me A Story, Kiss Me First, T@gged, A Discovery Of Witches, Invisible, The Innocents, Cloak & Dagger, Hackerville, La Mante (The Mantis 2017), Nox (mini-serie), Le chalet/mini-serie

| Sn4k3 a răspuns:

GoT
Taboo
Haunting of Hill House
Peaky Blinders
Foarte bune serialele si inteligent facute.

| J0B0MAT a răspuns:

Peaky blinders

| Crackman a răspuns:

Breaking Băd

| Frank51 explică (pentru Crackman):

Am vazut Breakind Bad acum 2 ani. Am mai vazut si Prison Break, The Mentalist, The Blacklist, Homeland, si putin din Suits.

| Crackman a răspuns (pentru Frank51):

Fringe

| EmmaSimona1323 a răspuns:

Power.

| AneLove23 a răspuns:

Shadowhunters este unul dintre cele mai bune serile văzute de mine. De asemenea iti mai recomand si Spam sau The Secret Circule