| vulturulplesuv009 a întrebat:

Imi spune cineva un film bazat pe supraviețuirea în pădure?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Ritual (2017), Leave no trace (2018), Jungle (2017), The ruins (2008), El abrazo de la serpiente (2015), Primal Rage: The Legend of Konga (2018), Into the Forest (2015), Indigenous (2014), A Lonely Place to Die, YellowBrickRoad (2010), Backcountry (2014), The Edge (1997),High Lane (2009), The Forest (2016), The Maus (2017), Annihilation (2018)
Vizionare faină!

6 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

The Edge, Into the Wild, nu-mi mai amintesc acum dar mai erau cateva bune.

| Bizon95 a răspuns:

Asta e... DUR:
The Gray 2011
https://www.imdb.com/title/tt1601913/

| mudokins78 a răspuns:

Cel mai bun este Aventurile lui- Bear Grylls, difuzat de Discovery Channel

| morfeo a răspuns:

After Earth

| Darky000 a răspuns:

Am citit toate comm-urile de la alti, Sincer, Niciunu nu a scris "Lost" Crede-ma uita-te merita, Se prabuseste un Avion intr-o padure, Si iei incearca sa supravietueasca

| Madalindmd a răspuns:

Al cincilea val