| HinataSama a întrebat:

Îmi spuneți anime-uri gen : Kuroshitsuji, Diabolik Lovers, Another, Mirai Nikki, Brothers Conflict, Clannad, Starry ★ sky laughing Uta no Prince-Sama.Dau FUUNDĂĂĂ!

6 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Uite-te la:
Full metal panic
Paradise kiss
Nana
Vampire knight
Death note.
Vizionare placuta! :*

| Grimmjow69 a răspuns:

Azumanga Daioh
Lucky Star
Loveless
Kimi Ni Todoke
Ouran High School Host Club
Bleak House
Nana
Koizora
Bleach: Memories Of Nobody
Death Note
A Moment To Remember
Naruto Shippuden: The Movie
Ghost In The Shell
Kiki's Delivery Service
Memoirs Of A Geisha
Hook

Vizionare Placuta!

| twilightt a răspuns:

Blood-C;
Deadman Wonderland;
Mirai Nikki;
ChäoS; HEAd;

Kanon (2006)
Suzumiya Haruhi no yûutsu (2006)

Kureimoa (2007)
Elfen Lied;
Highschool of the Dead.

In genul asta e si Code Geassbig grinLelouch e un personaj impresionant[parerea mea]Uni spun ca e un anime fooooaaaarte bun si interesant...mie, in prima faza nu mi-a facut o impresie cine stie ce fantastica [aveam 11 anirolling on the floor]Dar apoi am vazut Kuroshitsuji si inca odata cateva episoade din Code geass,si mi s-a parut mai captivant decat prima datathinking[bizar nulaughing?]

Hmmmmmmthinking ce-ar mai fiii
Mirai Nikkithinkingthinking e tot cam, mai bine nu, e... diferit, cu niste jurnale care prezic viitorul, urmasii lui Dumnezeu, in finethinking O obsedata care omoara oamenilaughing

Multi zic ca asemanator cu Kuroshitsuji e Pandora Hearts, am vrut sa ma uit dar mi-a fost lenethinking Pare interesanthee hee

Sau Inu x Boku ss E cu un demon, ceva mai canin am impresia, care serveste o fatuca mititica si bogatabig grin

Mdeaaathinking
Nu prea am in cap idei funda?

| addy1999 a răspuns:

Nu am auzit de nici unul macar ca si mie imi plac anime urile
dar iti propun
rosario vampire
sey y love you
devil my cry

| asunaaa a răspuns:

Eu iubesc anime-urile... uite cateva: Lovely Complex, Blood-C, Guilty Crown, Amnesia, Corpse Party, Romeox Juliet, Deadman Wonderland si un anime care imi place foarte mult: Ookami-san to shichinin no Nakama-tachi

| HinataSama explică:

Dacă s-ar putea și ceva School Life? :3