| Mary24 a întrebat:

Imi spune si mie cineva filme de groaza? dar faine

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The messenger 1
mai e si messenger 2 dar nu m-am uitat la el!

| danaalexa a răspuns:

The ring 1, 2
the exorcist 1973
the exorcism of emily rose
house of wax
drag me to hell
saw 12345
final destination
vineri 13

cele mai faine dintre care le-am vazut...
cel mai cel e the exorcism of emily rose

| Noemy99 a răspuns:

The grudgebig grin dar vezi ca sunt destul de hororbig grin (sunt mai multe numere:1, 2, 3, etc...)

| Tokha a răspuns:

Uite aici multe si Scary rau: Shutter, The Unborn, Jennifer's Body, Blood and Sex Nightmare, Legion, The Final Destination, Drag Me To Hell, One Missed Call, Orphan, Mirrors, Bloody Mary, The Crazies, Seed of Chucky si Scary Movie 4 daca nu iti plac care le-am spus uite un site cu filme de groaza: http://www.cinemarx.ro/filme-groaza/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Bones 2001winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finalul destinatiei 3 e infricosator

| Mariiia a răspuns:

One missed call love struck