| MrBrangspears a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme faine(fara sf, fara de groaza), cel care spune cele mai frumoase filme primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| izabelageorgiana a răspuns:

Uite cateva care mi-au placut mult: Amnezie cu surprize, Politist cu explozie intarziata (1, 2, 3), Doi intr-unul (e putin SF dar nu mult), Piratii din Caraibe (toate cele 4 filme), Blanosul, Minus 25 de grade si Betoween.Foarte frumos este Twilight dar are si putin SF si putina groaza. Oricum sper ca te-am ajutat. Multe din cele pe care ti le-am dat sunt comedii super. Bafta!

6 răspunsuri:
| EuphoricEyes a răspuns:

Big momma's house, Home alone 1, 2, 3,4,Big stan,Alvin and the chipmunks,She's the man,Miss congeniality,Cadet kelly,Blonde and blonder,Tooth fairy, What's the worst that could happen'! Sper ca te-am ajutat! Funda, daca vrei.:d

| kolcov a răspuns:

Undispuded 1,2, 3(actiune). Dumnezeu pentru o zi (comedie).Yes Man(comedie). Fast and Furios toate sezoanele.Troia super film(actiune). American pie 1 si 4 sunt cele mai marfa(comedie).Cam astea-mi plac.

| hiphopgirl a răspuns:

Minus 25 de grade, facut dupa o intamplare reala,Bingo, lAGUNA ALBASTRA, Spirit neinblanzit,

| Exionutz a răspuns:

Comedie : How High, Van Wilder

Actiune : Triple.xXx.

| carmy_5327 a răspuns:

Academia de politie, e comic

| olesea_5047 a răspuns:

The jerk theory este un film super