| mariacris98 a întrebat:

Imi spuneti niste filme cu adolescenti care se intalnesc la scoala si se indragostesc, sau ceva in acest gen?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

A Walk to Remember (2002), 10 Things I Hate About You (1999), Clueless (1995), She's All That (1999), Love Don't Cost a Thing (2003), The Lizzie McGuire Movie (2003), A Cinderella Story (2004), Another Cinderella Story (2008), Mean Girls (ambele), John Tucker Must Die (2006), 13 Going on 30 (2004), Beastly (2011), Angus, Thongs and Perfect Snogging (2008).
Sunt convinsă că multe dintre ele le-ai văzut deja, dar sper să fi nimerit măcar unul nou.
Vizionare plăcută!

3 răspunsuri:
| gaoaza a răspuns:

William and Kate 2011 Bestial filmul, mai multe informatii despre el gasesti aici : http://www.cinemarx.ro/filme/William-Kate-William-Kate-2452262.html Filmul il gasesti usor.

| Madallina3 a răspuns:

Secrete de liceu

| 78buc a răspuns:

Bring It on Again