| Sumlea_Andrei_1999 a întrebat:

Imi spuneti niste filme gen The Book Of Eli va rog! Chiar caut un film asa cu apocalipsa si in acelasi timp actiune nu cu zombi... Imi dati va rog frumos un film? big grin Mersi oricum!

Răspuns Câştigător
| Barb0Senpai a răspuns:

Salut! Ai gusturi bunewinking Doua filme apropriate de The Book of Eli este "I am legend" si "Legion". Sigur iti vor placea! Te mai poti uita si la serialul The walking dead care cred ca il vei gasi destul de interesantwinking