| bia000 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste filme de comedie bune. Asa de buna incat sa razi cu lacrimi. big grin funda

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Dictator (2012),Borat (2006),Senseless (1998),Death At A Funeral (2007),Get Him To The Greek (2010),Grown Ups 1 și 2, A Few Best Men (2011),Bad Teacher (2011),Anchorman: The Legend Of Ron Burgundy (2004),Anchorman 2: The Legend Continues (2013),The World's End (2013)

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

The 40 Year Old Virgin (2005)
Acceptand intr-o seara sa joace carti impreuna cu colegii in magazinul de electronice unde lucreaza, Andy Stitzer, recunoaste ca pana la varsta de 40 de ani la care se afla, nu a facut niciodata sex, din cauza ca nu a gasit dragostea vietii sale, care sa-i aduca fericirea. Auzind acest lucru, colegii lui pun la cale o multime de intalniri cu prietenele lor insa fara nici un rezultat. Se pare insa ca perioada de castitate ia sfarsit cand Andy o intalneste pe Trish, de care se indragosteste. În final filmul se dovedeşte a fi un film de comedie bun cu un final intrigant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Ace Ventura:un nebun in Africa
-Ace Ventura :detectivul lu peste
-Ms Ben
-Norbit
-Acasa la coana mare
-Dennis pericol public
-Puicuta cu cocosel
-Singur acasa
-Dumnezeu pentru o zi
-Tarzan traznitul junglei
-Thruman show
-Omul de pe luna
-Doua pupeze albe
-American pie(Placinta americana )

| Constantin_Klara_1997 a răspuns:

The heat si omul' de la zoo

| DumyDumytryta a răspuns:

Ai putea incerca Home Alone 1, 2 si 3! Mie imi place mult. e comic. Sper ca ti-am fost de ajutor!