| BettyEllA a întrebat:

Imi spuneti si mie niste filme faine la care sa ma uit? dar nu de actiune sau horror.
La cele mai faine dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| EliXirR a răspuns:

Marea mahmureala 1 sau 2, Placinta americana (daca ai peste 15 ani), Scary Movies 1, 2, 3, 4 sau 5... Google it! Funda?

3 răspunsuri:
| Yrynella a răspuns:

Tres metros sobre cielo e un silm super, crede-ba (daca nu l-ai privit deja) e un film de exceptia, n-ai sa regreti nici un minut ca l-ai vazut, e cel mai tare film pe care l-am vazut anul acesta love struck

| aspir69 a răspuns:

The hangover(marea mahmureala) e bestial filmul este comedie

| basketdoll a răspuns:

The proposal - cu Sandra Bullock