| steph1y a întrebat:

Imi spuneti si mie un film gen season of the witch sau comedie un film bun big grin cu alte cuvinte. pls dau funda!

3 răspunsuri:
| Sky_6013 a răspuns:

Eu am sa iti dau lista mea cu filme. Unele sunt comedii altele nu. O sa iti dau si aprearea mea despre ele :

1)A walk to remember.Este impresionant m-a facut sa plang si am ramas miscata
2)Scrisori catre Julieta-un film superb.Are mult romantism, dar si comedie
3)Lion King. Facut de Disney este un film impresionant
4)Flipped.Iubirea a 2 copii.este superb
5)Augusr Rush.Cat am putut plange la filmul asta. povestea unui copil
6)love story. fara cuvinte
7)Frumoasa si bestia.Si varianta noua, dar si varianta scoasa de Disney. aman2 sunt superbe
8)Avalon Hight. Puterea credintei
Cam atat stiu...
O mica sugestie : te poti uita si la Vampire Knight.Este gen : drama. dragoste si actiune.Dar este serial cu animeuri

| Alice_9782 a răspuns:

Sweeney Todd: The demon barber of Fleet streetthinking big grin e un musical combinat cu thriller...hee hee dar mai mult thriller :d e interesantlove struck

| alexhiny2006 a răspuns:

Thor