| Allecss a întrebat:

Imi spuneti si mie un serial frumos cu adolescenti si mai nou? ( in afara de The vampire Diaries, The sescret circle, Gossip Girl, Pretty little liart, Teen Wolf - sunt vazute ). Dau funda la cele mai bune seriale

7 răspunsuri:
| Ralucutza15 a răspuns:

Dance Academy.Este un serial superb; aventura, prietenie, dans, dragoste, rivalitate.Toate acestea intr-un singur serial.Mie mi-a placut inca de la primele episoade.winking
Bafta, si sper ca ti-am dat o idee. happy

| faramatania a răspuns:

The Carrie Diaries (2012)
Girls (2012)
Hemlock Grove (2013)
Awkward (2011)
Skins (US-2011)
Hellcats (2010)

| Grimmjow69 a răspuns:

The Lying Game
Make It Or Break It
Switched At Birth
The Secret Life Of The American Teenager
The Nine Lives Of Chloe King
Hellcats
Jane By Design
10 Things I Hate About You
Degrassi Junior High
The Secret Circle
Huge
16 And Pregnant
The Carrie Diaries
Bunheads
Toddlers & Tiaras
Teen Wolf
Teen Mom

Vizionare Placuta!

| ladydaianne a răspuns:

Glee
The carrie diaries
House MD (nu e cu adolescenți, dar îți garantez că o să-ți placă; omul ăla e absolut genial!)

| ale2000mi a răspuns:

Eu nu iti voi recomanda chiar ce ai vrut, dar iti spun niste super seriale.
-Anger Menegement, super uzant e aici Charlie Sheen
-House. M. D., fain, mai ales umoru lu House.

| Ana8785 a răspuns:

Pe www.blogvedete.com gasesti o multime de stiri zilnice despre filme, seriale, vedete.

Mai exact la linkul acesta o sa vezi cateva topuri cu seriale:
http://www.blogvedete.com/category/top-20/

| Ana8785 a răspuns:

Buna o sa gasesti aici cateva Topuri 20 seriale + recomandari seriale. Sunt prea multe ca sa le scriu aici:

http://www.blogvedete.com/category/top-20/