| numelemeuviatamea a întrebat:

Imi zice si mie daca exista sezonul2 din katekyo hitman reborn si daca da cand va aparea si tradus intr-un fansub ca am auzit ca se va face. Dau funda celui care imi da cele mai multe informatii :03

Răspuns Câştigător
| c0rn3l1uss a răspuns:

Exista 9 sezoane, 203 episoade aparute.
pe www.animekage.com/anime/katekyo-hitman-reborn/ gasesti toate episoadele sub in limba romana.

1 răspuns:
| AstaDePeTPU a răspuns:

DEEECI sigur va mai aparea un sezon dar nu se stie data totusi, poti citi si manga iti garantez ca sezonul urmator va fi mai bunwinking