| GeorgeLezeu a întrebat:

Imi ziceti si mie ceva film/serial foarte bun, ceva horror/romantic, Nu neaparat romantic dar neaparat horror. Am vazut deja; True Blood, Vampire diaries, Supernatural... Astept raspuns,

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Uita-te la filmele "Twilight".

| AG a răspuns:

E thriller, e romantic, e si politist si cu vampiri, dar si cu mituri urbane si se numeste Blood Tieslaughing

| ninaelenadobrev a răspuns:

Pretty littel liars si teen wolf

| Maothecat a răspuns:

Vineri 13, freddy vs jason, saw 1, 2, 3,4.pana la 7, the house of wax

| alinae a răspuns:

Te poti uita la Gossip Girl, e un serial foarte foarte misto.big grin

| Akuryo a răspuns:

Internatul.Il gasesti pe www.veziserialeonline.info sau pe http://www.axn.ro/videos/boarding-school/internatul-407 si mai bine daca stii spaniola. Sper sa-ti placa.
Mai incearca Dr House.
www.anime.kage.ro, daca te pasioneaza si anime-urile.

| alaqfqafafas a răspuns:

Jeepers creepers e horror tare.

Întrebări recente