| Lavymee a întrebat:

Buna TPU...va rog imi mai spuneti si mie un serial/film gen Twilight, The vampire diaries, True Blood...genul asta va rog.nu altul. Funda la cel mai rapid raspuns si Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Urasc vampirii din tot sufletul si te urasc si pe tine pentru ca iti plac vampirii, iti sugerez sa te uiti la Van Helsing si dupa aceea sa spui ca iti plac varcolacii si nu vampirii. Altfel... te omor la prima luna plina big grin

| Iuliana_5129 a răspuns:

The Vampire Diaries