| AndreiP98 a întrebat:

Imi ziceti un film comedie, mai mult fapte decat vorbe (cazaturi si din astea), pe care cand il vad sa nu ma mai pot opri din ras? Comedie comedie vreau. Funda

9 răspunsuri:
| Innuka a răspuns:

Mr.Bean,Dr Phil

| cupcake02 a răspuns:

Jackass. Oricare dintre ele. Enjoy! big grin

| KostyCool a răspuns:

Home Alone(1, 2,3, 4).E super tare, e un copil care trebuie sa puna capcane si chestii din astea ca o sa vina niste hoti in casa la el si el e singur acasa ca paarinti lui au plecat in alt oras.(eu vorbesc despre primul film:Home Alone 1).Bafta.Sa le vezi pe toathe.

| BMW200 a răspuns:

Jane Austen's Mafia! e prea tare eu am ras ff mult big grin

| Lilia_1576 a răspuns:

Hall Pass e super misto, daca nu l-ai vazut ti-l recomand devil

| ioana02 a răspuns:

Cursa nebunilor.Este o comedie foarte haioasa despre niste oameni care se pun in niste situatii penibile pentru. a castiga niste bani.

| BlackFairyWing a răspuns:

Pinguinii domnului puper
eu si marley
din nou la 17 ani

| StefanKojo a răspuns:

Toata seria Jackass, la astea chiar nu te poti opri din ras.(RIP Ryan Dunn)

| NuMersy a răspuns:

Big momms`s house 3 eu sincer am ras indeajus de mult...