| roxxy96 a întrebat:

Imi ziceti va rog si mie un film de comedie la care sa rad cu gura pana la urechi si sa nu fie sec va rog mult azi chiar am avut o zi mai naspa si vreau macar acum seara sa rad ( si daca ziceti american pie sau scary movie sa precizati la care dintre ele razi cel mai mult)

Răspuns Câştigător
| Ready a răspuns:

Superhero movie. m-am uitat la acest filme de 6 ori si de 6 ori am ras cu gura pana la urechilaughing. Ar mai fi little man ...nacho libre. dar cel mai tare si la care razi cel mai mult este superhero movie, este facut parodie dupa spiderman.mori de ras la ellaughing).

3 răspunsuri:
| r2d2 a răspuns:

E mai vechi dar e comedie pura: Rush Hour - oricare happy sau daca vrei ceva mai nou iti recomand Killers ori Ho Ho Ho!

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Filme de ras cu gura pana la urechi ar fi :pantera roz, Yes to all cu Jim Carrey, The Mask, sau ale noastre romanesti: cu Amza Pelea- Nea Marin Miliardarul laughing prea tare sau, live: Deko Cafe cu Costel/ Teo/ Bordea/ Badea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sugerez unele cu jim carrey