| anonim_4396 a întrebat:

In afara de Supergirl, Arrow, Legends of tomorrow si The Flash ce seriale mai au cei de la DC Comics?

8 răspunsuri:
| DumnezeuTatal a răspuns:

Ei nu mai au, dar Marvel are S.H.I.E.L.D., e destul de bun.

| anonim_4396 explică (pentru DumnezeuTatal):

Nu strica sa fie si Agents of ARGUS

| anonim_4396 explică (pentru Santo2190):

Ma refer la cele mai noi, nu cele din anii '70

| Santo2190 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ghici ce? poti specifica asta cand ceri ceva..ai cerut o lista nu recenta sau de acu 200 de ani.bun si cele care le-ai enumerat tu mai sus apar in lista care ti-am dat-o eu..deci nu stiu ce sa zic

| Santo2190 a răspuns:

Si daca nici "gugalu" nu stie, ai impresia ca o sa apara unu de la DC sa-ti explice cum sta treaba nu? ..in fine T/C no spam bye

| anonim_4396 explică (pentru Santo2190):

Da, eu asa speram, sa apara cineva de la DC sa-mi explice
Eu sunt un puturos si mi-a fost prea lene sa caut pe cinemagia niste liste cu seriale DC

| EDUARDX2000 a răspuns:

Salut!
Mai e stargirl, batwoman, constantine, superman and lois.
Le poti gadi pe toate pe siteul vezionline. net