| blackrain a întrebat:

In anatomia lui grey, se mai pomeneste de-alungul serialului pe undeva de fetita lui izzie, in afara de prima data? (pe la inceput, undeva pe la episodul 20-30)

3 răspunsuri:
| blackrain explică:

Aha, deci nu mai se pomeneste mai tarziu. si app, ala in care e impuscat derek nu e ultimul sezon, inca se mai filmeaza anatomia lui grey si in prezent. nu s-a terminat. de ex, am inteles ca mai incolo, alea 2 gay, o sa aiba un copil, de fapt calie o sa aiba unul, deci mai este

| blackrain explică:

Bah, eu nu stiu ce ai vazut u dar anatomia lui grey sigur nu ai urmarit. tocmai am vazut la tv un episod in care fata ei, care app se numeste hannah, are leucemie si izzie doneaza maduva pentru ea. si o mai si arata pe deasupra. nu mai da informatii eronate, mai bine nu raspundeai

| adrisss a răspuns:

Se povesteste atunci cand e cu fata aceea neagra... si doar atat din cate stiu eu... am vazut toate sezoanele inclusiv ala in care este impuscat derek(ultimul)