| mada859843 a întrebat:

In anii 60, 70, 80, 90 nu existau seriale bune chiar deloc? Macar 1-2 la an si 2 ce ziceti un om intr-o viata are sanse sa vada toate serialele cel putin decente? Eu unul zic ca nu.

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

1.Depinde pe cine întrebi,alții vor zice că x a fost un film bun,altul va zice că y i-a dat o stare buna. Evident,bunicii îți pot răspunde la întrebarea ta, că na, ei au apucat vremurile, dar și părinții.Dar sunt sigur că au fost filme decente, nu vad de ce n-ar fi fost.
2.Cel mai probabil nu, deoarece sunt multe filme,iar oamenii trebuie sa mai și muncească pentru a putea trăi, când ar avea timpul, logic posibil, sa se uite la toate filmele? Acum nu știu, asta e părerea mea

| mada859843 explică (pentru Hyperion7):

Eu am zis de seriale, serialele bune nu ai cum sa le vezi pe toate, dar filmele eu zic ca poti, dar repet am zis de seriale din anii 60 70 nu filme.

| mada859843 explică (pentru Hyperion7):

Dar tu stii de unde pot lua raw vs smackdown 2007? nu gasesc niciunde sa iau pentru pc nu emulator si 2 serialul the defeated cu michael c hall iar la fel nu il gasesc.

| Hyperion7 a răspuns (pentru mada859843):

Din păcate nu sad

| Hyperion7 a răspuns (pentru mada859843):

Serialul e o lungire, practic, a unui film, deci tot un drac.
Dar da, asta cu serialele, sigur că nu

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cum sa nu existe seriale bune in anii trecuti?
Crezi ca filmele si serialele actuale sunt toate originale?
Te anunt ca multe filme si seriale actuale (dupa 1990-2000-prezent) isi au inspiratia din seriale din perioada enuntata de tine!
Nici nu ai idee cat de multe!
Cat despre bune sau nu, este discutabil, doar pentru simplul fapt ca nu aveau nivelul grafic actual nu inseamna ca nu erau bune!
Unele nu erau atat de bune, dar au creat adevarate banze de fani, asa denumitele filme si seriale cult!

| mada859843 explică (pentru Simpatic):

Gen sopranos, six feet under, oz, breaking bad ce gasesti asemanator in anii respectivi? pai nu zic ca nu erau de asta intreb.

| Simpatic a răspuns (pentru mada859843):

Daca nu erai irascibil/a atunci iti dadeam zeci de exemple, dar asa nu are rost. zi buna

| mada859843 explică (pentru Simpatic):

Nu am fost irascibil, mi-a placut raspunsul din contra, eu te-am intrebat ce seriale gasesc asemanatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, și încă cum. Îți dau doua exemple: Millenium și Profiler.
După părerea mea, sunt seriale de nota 10.

| mada859843 explică (pentru anonim_4396):

Milenium are suspans?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mada859843):

Foarte mult. Vizionează macar un episod și fă-ți propria părere.