| Antonia1995 a întrebat:

Buna seara TPU, as vrea sa ma plang putin de faptul ca Secretul Mariei si Vocea Inimii, niste seriale atat de superbe nu's de gasit deloc dupa succesul avut in anii anteriori. Aceste seriale mi-au marcat copilaria si nu pot intelege de ce au disparut de pe fata pamantului cand ar putea fi niste clasice precum serialele americane ale anilor 90/2000
Oare voi avea vreodata sansa sa le pot vedea din nou sau sunt cu totul disparute de pe fata pamantului? ????

1 răspuns:
| Alexandru3131 a răspuns:

Le-ai cautat atat pe YouTube, cat si pe Google, si tot nu ai găsit nimic? Nici macar niste franturi sau niste episoade?