| Radioactive a întrebat:

In cartile si in serialul Jurnalele vampirilor, cu cine va ramane la final Elena, cu Damon sau Stefan?sadI'm confused

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu zic ca, cu stefan...desi mi-ar placea cu damon, e supeeeeerb!love struck
pa-pa

| veronica a răspuns:

Serialul e f diferit de carti, uita-te la seriale si citeste si cartile si ai sa intelegi ce vreau sa zic nu au multa legatura, serialele inca se difuzeaza asa ca nu se stie cu cine o sa ramana si cartile inca nu s-au acos toate mai e una si nu putem sti nici sf cartilor, un sfat nu citi cartile in timp ce vezi si serialul nu ai sa mai intelegi nimic, sunt fff diferite.

| iacobitza a răspuns:

Pai nu au aparut decat 5carti n Romania dar cred ca cu stefan va ramane pentru ca se iubesc prea mult:X (acum citesc a5a carte)

| mateim12 a răspuns:

Va ramane cu doua fete.