| 123catalino a întrebat:

In ce episoade sa luptat sasuke cu killer bee,orochimaru,garra,itachi,deidara,garra,naruto,kakashi

Răspuns Câştigător
| QueenBey a răspuns:

Sasuke cu Killet Bee :142. Bătălia de la Unraikyo si 143. 8 Cozi vs. Sasuke

Sasuke vs Orochimaru: 113. Elevul șarpelui si 114. Ochiul șoimului

(Aici este din Naruto original) Sasuke vs Gaara :74. Adevarul uimitor! Indentitatea lui Gaara apare!
; 75. Decizia lui Sasuke! La limita! si 76. Asasinul noptii luminate de luna!

Sasuke vs Itachi: 134.Invitație la banchet
135. Cel mai lung moment
136.Lumina și întunericul Mangekyo Sharingan-ului
137.Amaterasu
138. Sfârșitul

Sasuke vs Deidara : 122. Urmărirea
123.Ciocnire!
124.Artă
125. Dispariție

(Aici este din Naruto original) Sasuke vs Naruto : 131. Secretele Sharinganului Hipnotic
132. Pentru un prieten...
133. O scuză de la un prieten
134. Sfârșitul lacrimilor

Sasuke vs Kakashi:213. Legaturi pierdute

La cele care n-am pus ''(Aici este din Naruto original)'' sunt din shippuden iar restul de cand era ei mici :d

2 răspunsuri:
| 123catalino explică:

Dar in ce episod
si in ce episod se bate cu haku si zabuza

| ALinus001 a răspuns:

In naruto shippuuden incepe cu ep 1 pana in prezent la 254 daca vrei sait intra pe google si scrie www.animekage.ro un sait foarte bun Funda?