| hamster a întrebat:

In ce episod din naruto, sakura il saruta pe sasuke?

5 răspunsuri:
| upssss_4824 a răspuns:

Naruto shippuden episode 246

| MadRaven a răspuns:

Si eu vreau sa aflu acelasi lucru stiu sigur ca se vor saruta dar nu in ce ep

| MadutzaDiana64 a răspuns:

Nu cred ca se vor saruta pentru. ca sasuke a vrut sa o omoare pe sakura intr-un episod si daca n-ar fi salvato naruto acum ea era moarta, dar cine stie?

| alyna_6823 a răspuns:

Din cate stiu eu sakura inca nu la sarutat pe sasuke.In primele episoade cred ca in al doilea naruto sa transformat in sasuke ca sa se sarute cu sakura.sasuke si sakura se vor saruta in episoadele cand sasuke se intoarce dupa antrenamentul cu orochimaru.Sasuke se intoarce impotriva sakurei dar in loc sa o omoare o saruta. vezi toate astea pe net. Dai : "sakura and sasuke" si o sa vezi absolut tot

| Kenley a răspuns:

In nici unul.Pana acum nu s-a intamplat nimic de acest gen.