| cricrisscrissy a întrebat:

Stie cineva in ce episod se saruta sakura cu sasuke sau naruto cu hinata sau naruto cu sakura...

Răspuns Câştigător
| Sandru_Andreya_1995 a răspuns:

Sakura si naruto se saruta in episodul 247
FUNDITA ca am raspuns corect.

7 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

Nu s-au sarutarta niciodata pana acum! Sg care au facut-o au fost Sasuke si Naruto din greaseala in ep 3 sau 4 dint seria Naruto.
Oricum nu cred ca vom vedea un sarut in acest anime cat de curand pentru ca Kishimoto a ziss destul de clar ca nu vrea sa bage scene de dragoste in acest manga, dar cine stie poate se razgandeste.
P.S Poti sa vezi ep din Naruto si Naruto Shippuden sub in ro pe www.anime.kage.ro

| RoseQueen a răspuns:

De fapt este un zvon foarte intortocheat cum ca la sfarzit de shippuden-inceput de akipuden sasuke si sakura se saruta el marturisindu-si adevaratele sentimente fata de ea. Dupa se zice ca el s-ar intoarce in sat si ar fi impreuna cu ea cand serialul ar lua o intorsatura romance.Totusie doar un zvon, cred.

| Jesye a răspuns:

Pana acum nu laughing

| bogdi504 a răspuns:

Nu niciodata si corectie lui anahandball sau mai sarutat odata si in seria naruto shippuden laughinghee hee

| nooooc a răspuns:

Nuu funda?