| MeGustaTeGusta a întrebat:

In ce episod din pretty little liars se despart definitiv aria si ezra? e urgeeent.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

PLL (sez.3, ep.24 - A Dangerous Game - min 24:42)

2 răspunsuri:
| MauriceCorelli a răspuns:

Ultimul din sezonul 3 parca. Doar ca pampalaul tot sfarseste cu Aria, cum-necum. N-am citit cartile - nu sunt chiar atat de masochist - dar in serial, sunt, pentru orice se uita atent, cuplul care "duce" toate episoadele, nimeni n-a fost atat de statornic ca Aria si pampalaul, nici macar Toby cu Spencer, ca au intrat si ei intr-un hau foarte grav, dupa cum stii. Deci, asta e pariul meu, Ezra ramane cu Aria cat or vrea scenaristii sa prelungeasca serialul.

| MeGustaTeGusta explică (pentru MauriceCorelli):

De ce ii zici ''pampalaul''? laughing Ok, nici mie nu imi prea place de el. Tin cu, cuplul Spencer-Toby. Si nu ai ajuns inca la sezonul 4? Tot despartit raman chiar si acum, in episodul 9...