| KiduuAlle a întrebat:

In ce filme a mai jucat Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| Irenexd a răspuns:

Pai... Eu le ştiu pe astea
Monte Carlo
Ramona and Beezus
Another Cindirella Story ( e super )
Programul de protectie al Printeselor happy
Funda? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Aici gasesti toate filmele cu Selena Gomez
http://www.cinemagia.ro/actori/selena-gomez-55150/

| FriendsShow a răspuns:

Selena Gomez (n. 22 iulie 1992) 19 ani este o actriță și cântăreață americană, cel mai bine cunoscută pentru rolul lui Alex Russo pe Disney Channel, Magicienii din Waverly Place. Ea a jucat în filme de televiziune, Another Cinderella Story și Programul de protecție al prințeselor. Înainte de Disney a avut un rol în Barney&Friends. În 2008, ea a semnat un contract cu Hollywood Records și a contribuit la soundtrack-urile filmelor Tinker Bell, Another Cinderella Story și Magicienii din Waverly Place. Trupa ei, Selena Gomez & Scene, lansează albumul lor de debut Kiss&Tell pe 29 septembrie 2009 continuând cu albumul a year without rain și a year without rain deluxe edition lansate în sep. 2010, urmând să apară albumul We own the night lansat pe 28 iunie 2011. Din cele spuse Selena Gomez a suferit o tragica Despartire cu celebrul Justin Bieber si nu-i pare rau. funda?

| eelena a răspuns:

Monte carlo hannah montana magicienii din waverly place programul de proctectie a printeselor another cindrella daddy little girl ramona and bezzus zack and cody si atat stiu sper ca ti-am fost de folos pa

| Crucified a răspuns:

Apocalipsa raised eyebrows

| alexandraplay a răspuns:

Buna dar cristidinamo sa stii ca nu s-au despartit documenteazate si tu alion esti un nesimtit cand oi fi tu la nivelul ei atunci sa vb sau mai sus

| Alion a răspuns:

Erau parca si cateva filmutele de cateva minute pe... xnxx.com. daca o sa cauti o sa gasesti laughing