| EllyCA a întrebat:

In cinematografele din constanta o sa fie premiera filmului : piratii din caraibe 4?

Răspuns Câştigător
| moschus a răspuns:

Da o sa fie la cityplex 18 mai 2011, ora 24.00 si va fi avanpremiera

1 răspuns:
| Alexeee a răspuns:

Premiera părţii a patra din filmul "Piraţii din Caraibe", "On Stranger Tides", are loc în această noapte, la Disneyland, California. Pentru prima dată în istorie, are loc premiera în aer liber a unui film 3D. Peste 1.300 de persoane au primit invitații la premieră și alte 700 și-au cumpărat bilete, care au costat câte 1.000 de dolari.