| danyella12 a întrebat:

In culoarea fericiri kushi stie ca tatal ei este aalekh? mersi funda

Răspuns Câştigător
| DomnisoaraLove a răspuns:

Buna Daniella, ma bucur ca esti fana "Culoarea fericirii"love struck,da Kushi stie, i-a spus Ragini, stie si ca mama ei a murit,de aceea se intristeaza cand Alekh pomeneste numele Sadhnei.
Ea ii spune prietene, dar cand vb cu altcineva despre el ii spune "tata"happyhappyhappy
Mie sincer imi e mila de el o asteapta la nesfarsit p Sadhna, nu intelege ca ea s-a dus in cer de totsad. In fine, da Kushi stie ca Alekh e tatal ei.
Bye kiss

2 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Da Kusi stie, si stie si ca mama ei este Shadna si ca o murit, dar ea vorbeste asa cu Aalekh pentru ca el nu intelege. Fundabig grin?

| Danyelusha a răspuns:

Da stie, si stie si ca mama ei este Shadna si ca ea o murit, dar ea vorbeste asa cu Aalekh pentru ca el nu intelege. Funda:d?