| ale2000mi a întrebat:

In curand vine ziua mea si ma gandeam sa ne uitam la film la mine acasa si nu stiu la care? de preferat comedie/actiune

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce anume iti place.Ne inviti si pe noi? Cei de pe TPU? La multi ani.

| ale2000mi explică (pentru darrio2007):

Imi plece comedia da ceva foaret amuzant si actiunea, aventura si misteru, si cam le-am vazut pe toate dar poate gasesti cava care sa nu il fi vazut

| ClaudiaAsaftei a răspuns:

American Pie, Not another 10 movie, The Hangover, Dumb & Dumber, Click, School of Rock, Superbad, Scary Movie 2, 3, 4 laughing, The girl next door, Sex Drive, Easy A, Friends with Benefits, The 40 Year Old Virgin, Just Friends, Hotel for Dogs, Yes Man... Ai de unde alege laughing)

| ale2000mi explică (pentru ClaudiaAsaftei):

Sory, dar le-am vazut pe toate

| lorenalori88 a răspuns:

Este un film Flika.