| myshadowlife a întrebat:

In gossip girl sezonul 4 ce au retardati aia cu serena blair nate? Daca stie cineva dau funda!

Răspuns Câştigător
| iza4ever a răspuns:

Vanessa vrea sa se razbune pe ea pentru ca, crede ca Serena a primit tot de-agata si vrea sa ii arate cum e sa pierzi si se aliaza cu Juliet.

Juliet vrea sa ii faca rau sa ii distruga viitorul, sa ii indeparteze pe prietenii ei de ea ca sa ramana singura. De ce?
Cand Serena era minora a avut o relatie cu fratele lui Juliet care era profesor pe vremea aceea. Serena sa dadea la el si la un moment dat i-a cerut sa mearga intro camera ca sa se distreze putin, Serena era beata. Si Damien tipul cu drogurile le-a auzit conversatia. Si a fost chemata mama Serenei, Lily si ea a semnat nu stiu ce foaie care l-a condamnat pe Ben fratele lui Juliet la inchisoare, dar normal saracu Ben nu ii facuse nimic Serenei totul fusese numai din cauza lui Lily.

3 răspunsuri:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Aha

| Laugh25 a răspuns:

Juliet si vanessa?
Julliet vrea sa o doboare pe serena, pentru ca o umblat cu fratele ei in trecut si ala dupa relatia aia, Ben o ramas cu nimic.Si el o pus'o pe Juliet sa o distruga pe Serena.
Si Vanessa se baga si ea pe acolo.

| myshadowlife explică:

Multumesc, era o dilema nu imi dadeam seama dar cred ca apar informatii pe parcursul serialului sunt la sez 4 ep 7