| cristiana1234 a întrebat:

In manga deadman wanderland, de de la ce capitol arata continuarea de la anime?

funda

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Nu am citit manga, dar din ce vad, nu prea difera, dar nu stiu sigur (a trecut de asemenea si ceva vreme de cand am vazut anime-ul). Povestea din anime se termina cu capitolul 21 se pare.

2 răspunsuri:
| cristiana1234 explică:

Fff... animeul se diferit de manga nu?

| irbis a răspuns (pentru cristiana1234):

Nu am citit manga, dar din ce vad, nu prea difera, dar nu stiu sigur (a trecut de asemenea si ceva vreme de cand am vazut anime-ul). Povestea din anime se termina cu capitolul 21 se pare.