| Monoportocalioză a întrebat:

In serialul NiNi: [♥=Casatorie, ♫=Impreuna] Lola si Martin♥, Nini si Tomas♥, Zoe si Chama♫, Carmen si Angel♫, Horacio si Adelfa♫, Sebastian si Vicky ♫, Toni si Chou♫, Juan si Minnie♫... Dar intrebarea mea. ce se intampla cu Celina, Victor si Felipe[nepotul lui Horacio] Dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| deea_4985 a răspuns:

Victor o sa fie arestat, Celina incerca inca sa le distruga viata Ambasadorului ai Felipe nu stiu thinking
Funda big grin?

9 răspunsuri:
| Deerpinaaaa a răspuns:

Selina gazeste pe alt cineva, victor parca vede o fata la bar si felipe e adoptat de horacio si adelfa.

| Deerpinaaaa a răspuns:

Si sofia?

| Monoportocalioză explică:

Sofia ramane cu buza umflatabig grin si moaree de gelozie ca a parasit-o Martin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimin interesant de felipe il ea maicas celina pleca definitiv iar vitor ramane sindur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

crying
nu vreau sa fie Chou cu Toni vreau sa fie Chou si Denis Stehan si prietenu meu Robi cu Lola atata am avut de spus kiss lu Chou si Lola va iubim 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sofi ramane singura si moare de ciuda.Ha ha ha ha ha ha ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tote o uraste pe sofi dar mie imi place caci e frumoasa nu e rea si il iubeste pe martin si nu ramane cu buza umflata dddd prostilor care o urati pe sofia sunteti prosti butan ioana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este Lola si Martin atat ma intereseaza

| Nenumescovici00 a răspuns:

Da cu Sofia ce se intampla oare?