| salmankhan a întrebat:

In serialul Regina, Rubinu arata ca Giani, oare Giani s-a reincarnat?

5 răspunsuri:
| KiSsRoSsE a răspuns:

Pai din cate imi amintesc ...ca am vazut demuult serialul.Rubinu nu era Giani reincarnat. el era fiul nu mai stiu cui laughing care semana perfect cu el si de asta toata lumea credea ca este Giani.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Pai normal ca arata ca el din moment ce joaca acelasi actor laughing

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Da sa reincarnat. nu te-ai uitat la episoade?

| mali18geo a răspuns:

Nu este reincarnat, el era fiul lui Don Antonuci(parca)si semana foarte bine ci Giani, mama lui Giani(Spania)chiar a crezut ca este el. funda?

| cosmindavid01 a răspuns:

Io nu am vazut ca sa rencarnat! Si m-am uitat la toate episoadele!