| Clara123 a întrebat:

In sezonul 2 din Wolf Blood,la sfarsit, Maddie pleaca cu parintii ei.Credeti ca in sezonul 3 se va intoarce?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am vazut(sezonul) dar cred ca ar fi logic sa se intoarca in primul episod din sezonul 3.

| Clara123 explică (pentru anonim_4396):

Pai da, cred dar e o parte foarte emotionanta adica vin toti(Rhydian, Shannon si Tom) si incep toti sa planga(inclusiv Rhydian si Maddie dupa scena cu primul lor sarut) si ma gandesc ca daca au facut atata tragedie nu se intoarce decat pe la mijlocul sezonului 3. Oricum nu ar fi serial fara ea.Merci de raspuns!

| BlueBoy333 a răspuns:

Pai da...ca ar fi bizar sa nu mai fie ea! Adk ce un singur wolf blood?