| gabi115 a întrebat:

In telenovela Cautand-o pe Elisa, Danna va ramane cu comisarul Rivas? si Marianocu Isabel? dau funda.

Răspuns Câştigător
| RagazzaDiPapa a răspuns:

Nu. Isabel e ucisa de Cecilia. Danna il iubeste pe Cristobal, dar va ramane cu Mariano de dragul fetelor.

2 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Buna.
Cauta pe internet secvente cu dana si cristobal. nu stiu daca vor ramane impreuna, cert e ca se saruta, se culca impreuna...deci poate pana la sfarsitul filmului vor ramane.

| miru_1488 a răspuns:

Din cate stiu eu... danna ramane cu mauricio. se impaca in cele din urrmawinking