| MrsBrunetzyka a întrebat:

Va place Cautand-o pe Elisa?
Unde credeti ca este ascunsa Elisa?
Mie imi place mult atunci cand, Danna se saruta cu Cristobal Rivas, ar forma un cuplu foarte frumos!

3 răspunsuri:
| Smileee607 a răspuns:

Sincer nu stiu unde e ascunsa da stiu ca moare, o omoara cecilia pentru ca elisa se incurcase cu bruno.
Mie imi place telenovela si nici nu prea pot sa ii zic telenovela pentru ca e mult mai frumoasa ca o telenovela.
Mie una mi se pare ca elisa asta era cam c****

| Mihaela13 a răspuns:

Si mie imi place telenovela.Este foarte frumoasa!love struck

| lovepink_5893 a răspuns:

Da si eu ma uit este frumoasa telenovela! Dupa cate stiu eu Elisa va murii.Intra pe youtube si scrie Donde esta Elisa (la) muerte de Elisa. Sper ca te-am ajutat intr-un fel. Fundita?