| denisa676 a întrebat:

In The Originals, personajul Rebekah Mikaelson, pleaca de tot sau mai apare prin sezoane? Funda pentru cine raspunde.

Răspuns Câştigător
| ElenaCosmina1999 a răspuns:

Da ramane

6 răspunsuri:
| ElenaCosmina1999 a răspuns:

In sezonul 1 si 2 apare mai mereu iar in sezonul 3 apare doar in cateva episoade din cauza ca au aruncat o vraja pe ea, are un semn pe mana care cu cat creste mai mare cu atat isi pierde mai mult mintile si devine spintecator(ceva gen criminal in serie) iar la finalul sezonului freya leaga viata ei si a failiei mikaelson de a lui klaus deoarece toti erau pe moarte, pana cand hayley gaseste un leac. urmatorul sezon incepe pe 17.03. 2017

| denisa676 explică (pentru ElenaCosmina1999):

Mersi mult de tot dar si cumva dupa ce o elibereaza Klaus prin ce episod revine?

| ElenaCosmina1999 a răspuns (pentru denisa676):

Pai nu toti din familie mikaelson e pe moarte, in sezonul 3 e o profetie care spune ca toti vor muri( iar Rebeka are infipt pumnalul acela care ii adoarme pana ce klaus gaseste un leac) dar din cauza profetiei nu au timp sa caute leacul iar la final marcel devine cel mai puternic varcolac si vampir si ii musca pe kol si eliaj, iar freia este otravita singura sansa ca ei sa ramana in viata e ca freya sa ii puna intr.un somn adanc pana hayley gaseste un leac, iar atunci in ultimu epsod apare si rebekah ca sa il convinga pe marcel sa il lase in viata....eu iti recomand sa vezi toate sezoanele deoarece e mai mult de explicat si este si foarte frumos.

| denisa676 explică (pentru ElenaCosmina1999):

Mersi. Dar stii cumva daca fata care o reprezinta pe Rebekah ramane sau o schimba cu alta?

| denisa676 explică (pentru ElenaCosmina1999):

La sf sezonului 2 ea placa sti cumva daca se mai intoarce in sezonul 3? si in ce ep?

| ElenaCosmina1999 a răspuns (pentru denisa676):

Se intoarce in 3 dar nu mai tin minte episoadele

| ElenaCosmina1999 a răspuns (pentru denisa676):

Da ramane