| Vasilina a întrebat:

In ultimul episod din City Hunter, un serial corean, city hunter este impuscat dar dupa aceea iubita lui il vede, deci a murit sau nu?big grin
funda cine ma lamurestehappy

Răspuns Câştigător
| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Da, este impuscat, doar ca ramane in viata! (ce fericire pe noi, nu mi-ar fi placut sa-l stiu pe Lee MinHo mort o.O). Si da, recunosc, finalul acestui serial a fost neclar si extrem de confuz, dar din cate am inteles, ei doi se intalnesc la sfarsit cu gandul sa plece din tara. Nu stiu cat e de adevarat, totusi, inca mai astept un al 2-lea sezon sa ma lamuresc. ^^

| Vasilina explică (pentru xxdrgn):

Mai stiti ceva seriale cu el?big grin imi plac foarte mult :* in afara de city hunter, boys over flowers si personal taste

| xxdrgn a răspuns (pentru Vasilina):

Pai, cam astea trei ar fi.^^ Anul acesta a inceput o noua drama, "Faith", insa va trebui sa mai asteptam ceva pana sa o gasim online si subtitrata, iar alt serial pe care l-am vazut eu cu el este "I am Sam", in care joaca si minunatul T.O.P din BigBang, o comedie inedita, ti-l recomand! ^^

| Vasilina explică (pentru xxdrgn):

Mersi mult @KaDola, m-ai ajutat mult happy

5 răspunsuri:
| andreea1498 a răspuns:

Din fericire el nu moare, chiar daca este impuscat, la sfarsit pleaca fericit alaturi de iubia lui deoarece insfarsit pot fi impreuna. Sfarsitul este destul de confuz si ne induce in eroare.Mi-as dori sa fie un al-2-lea sezon pentru ca relatia lor sa fie mai clara pentru noi.

| Vasilina explică (pentru andreea1498):

Mersi happy totusi daca apare un al doilea sezon, anuntati-ma si pe mine :*