| costin_8115 a întrebat:

In ultimul timp am tot intrebat de filme de comedie, am vazut foarte multe dar niciunul nu mi-a placut foarte mult.deci intrebarea mea este daca imi puteti da niste comedii care sa fie cel potin la fel de bune ca eurotrip, scary movie sau american pie?
nu vreau multe, vreau potine dar bune big grin

Răspuns Câştigător
| crooxel a răspuns:

Grownups,norbit,johnny english, big momma, billy madison

7 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Top Secret; Silent Movie; Airplane 1 & 2; The Naked Gun 1, The Naked Gun 2 1/2, The Naked Gun 3, 33; Blazing Saddles; Texas Across The River; The Jerk.

| paty00 a răspuns:

Uite-te la Stanhelsing Norbit Holy water Spanish Movie Grown Ups Vampire Sucks Superhero Movie sau Wrongfully Acused

Sper ca ti-am fost de ajutor

| crooxel a răspuns:

Ms de fundahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Keilly a răspuns:

Incearca ora de varf 1 2 si 3... e foarte tare si am ras o gramadalaughinglaughing

| LittleZu a răspuns:

Norbit si Date Movie

| Dianna35668 a răspuns:

MILF
laughing))
e cam ca si americam pie:d
de little man am auzit dar, nu l am vazutbig grin
. milf e totalrolling on the floor
bafta:*