| daniel116 a întrebat:

In urma cu 9 ani am vazut un film cu un avion ce sa prăbușit in ocean însă sigură supraviețuitoare a fost o fetiță de 4 ani care a fost găsita la vârsta de 90 de ani, imi poate spune si mie cineva filmul?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Era Ion Iliescu dînsul măi dragă are peste 90 anilaughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

In filme, cred că unica supravietuitoare, care a ajuns la varsta de 90 de ani e Rose de pe vaporul Titanic (chiar dacă personajul e unul imaginar)

Dar, exista un documentar, numit Sole Survivor, despre prabusirea unui avion in 1987, iar o fetita Cecelia Crocker de 4 ani, fiind singura care a supravietuit:
https://abcnews.go.com/......ales/story

Si Miracles Still Happen (1974)...