| Mario1oo1 a întrebat:

Heii TPU! Am vazut acum ceva timp un film dar nu reusesc sa-mi amintesc numele. Ce reusesc sa-mi amintesc e un avion, care zbura deasupra triunghiului bermudelor si se prabuseste in ocean, se scufunda, iar mai tarziu, cand niste cercetatori afla si gasesc acel avion, o fetita este gasita intr-o cabina a avionului, dar aratand ca o bartana, este intrebata cati ani are si aceasta arata 6 degete. Cam atat imi aduc aminte din film, stiu ca mi-a placut foarte mult si imi doresc sa-l revad. Multumesc anticipat, primul raspuns corect, primeste funda!

5 răspunsuri:
| Archangells a răspuns:

Stiu. e frumos filmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The bermuda depths?

| Niklauss a răspuns:

Nu mai dorm la noapte laughing

| AlinGhinet02 a răspuns:

Stiu filmul... e un film facut din 4 piese, fiecare are cate 2 ore de vizionat.
L-am vazut pe Kanal D acum cativa ani si stiu ca se numea Triunghiul Bermudelor.