| YSubmarine a întrebat:

In urma cu cativa ani am vazut un film si am uitat cum se numeste. Era vorba despre doua prietene tinere, iar una dintre ele inregistreaza un mesaj sau ceva de genul pe telefon cand cele doua sunt impreuna, iar apoi ea moare. Filmul se baza pe relatia lor de prietenie si cum traieste fata dupa ce prietena ei cea mai buna a murit. Nu stiti cum se numeste filmul?

1 răspuns:
| Nikolaus a răspuns:

Dupa informatiile date de tine nu am putut gasi nici un film. Mai stii si alte informatii?